U19 [M/ 2017-2018]

Date/time/HallHome TeamAway TeamScore

2017-09-23 12:00
Sporthal Aarsele - Aarsele

TMD Aalst

Kraainem Tigers

2-4 (0-1 ; 1-1 ; 1-2)

2017-09-23 14:00
Sporthal Aarsele - Aarsele

Les Renards de La Hulpe

Juventus Floorball Club

4-5 (1-0 ; 3-2 ; 0-3)

2017-09-23 16:00
Sporthal Aarsele - Aarsele

FBC Stimulo Denderleeuw

Waterloo Lions

2-4 (0-2 ; 1-2 ; 1-0)

2017-09-23 18:00
Sporthal Aarsele - Aarsele

Fireballs Tielt

Black Cobra's Gent

10-2 (3-2 ; 4-0 ; 3-0)

2017-10-07 10:00
Scandinavian School - Waterloo

Juventus Floorball Club

FT Atom Eagles

7-2 (1-0 ; 2-0 ; 4-2)

2017-10-07 12:00
Scandinavian School - Waterloo

Waterloo Lions

TMD Aalst

4-3 (1-1 ; 1-1 ; 2-1)

2017-10-07 14:00
Scandinavian School - Waterloo

Black Cobra's Gent

Les Renards de La Hulpe

3-12 (2-3 ; 0-4 ; 1-5)

2017-10-07 16:00
Scandinavian School - Waterloo

Fireballs Tielt

FBC Stimulo Denderleeuw

1-2 (1-1 ; 0-1 ; 0-0)

2017-10-14 10:00
Scandinavian School - Waterloo

Kraainem Tigers

Waterloo Lions

3-5 (0-4 ; 2-1 ; 1-0)

2017-10-14 12:00
Scandinavian School - Waterloo

FT Atom Eagles

Black Cobra's Gent

2-4 (1-3 ; 1-0 ; 0-1)

2017-10-14 14:00
Scandinavian School - Waterloo

TMD Aalst

Fireballs Tielt

7-0 (1-0 ; 3-0 ; 3-0)

2017-10-14 16:00
Scandinavian School - Waterloo

Les Renards de La Hulpe

FBC Stimulo Denderleeuw

1-7 (0-2 ; 1-2 ; 0-3)

2017-10-21 10:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

Black Cobra's Gent

Juventus Floorball Club

1-13 (0-3 ; 0-3 ; 1-7)

2017-10-21 12:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

Fireballs Tielt

Kraainem Tigers

4-11 (1-3 ; 1-4 ; 2-4)

2017-10-21 14:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

FBC Stimulo Denderleeuw

FT Atom Eagles

9-0 (2-0 ; 2-0 ; 5-0)

2017-10-21 16:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

Les Renards de La Hulpe

TMD Aalst

2-4 (1-3 ; 0-1 ; 1-0)

2017-11-25 11:30
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Waterloo Lions

Fireballs Tielt

4-5 (1-2 ; 3-2 ; 0-1)

2017-11-25 13:30
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Juventus Floorball Club

FBC Stimulo Denderleeuw

3-2 (3-0 ; 0-1 ; 0-1)

2017-11-25 15:30
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Kraainem Tigers

Les Renards de La Hulpe

11-4 (1-3 ; 4-1 ; 6-0)

2017-11-25 17:30
Centre sportif Solvay - La Hulpe

FT Atom Eagles

TMD Aalst

0-9 (0-2 ; 0-5 ; 0-2)

2017-12-02 10:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

FBC Stimulo Denderleeuw

Black Cobra's Gent

22-1 (10-0 ; 5-0 ; 7-1)

2017-12-02 12:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

Les Renards de La Hulpe

Waterloo Lions

4-4 (0-1 ; 2-2 ; 2-1)

2017-12-02 14:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

TMD Aalst

Juventus Floorball Club

2-4 (0-2 ; 1-1 ; 1-1)

2017-12-02 16:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

FT Atom Eagles

Kraainem Tigers

1-14 (1-2 ; 0-7 ; 0-5)

2018-01-20 12:00
Sporthal Aarsele - Aarsele

Fireballs Tielt

Les Renards de La Hulpe

7-5 (2-2 ; 2-3 ; 3-0)

2018-01-20 14:00
Sporthal Aarsele - Aarsele

Black Cobra's Gent

TMD Aalst

3-11 (1-4 ; 1-3 ; 1-4)

2018-01-20 16:00
Sporthal Aarsele - Aarsele

Waterloo Lions

FT Atom Eagles

17-1 (6-0 ; 7-0 ; 4-1)

2018-01-20 18:00
Sporthal Aarsele - Aarsele

Juventus Floorball Club

Kraainem Tigers

0-5 (0-1 ; 0-2 ; 0-2)

2018-03-03 10:00
Sporthal De Ponte - Tielt

TMD Aalst

FBC Stimulo Denderleeuw

0-6 (0-1 ; 0-4 ; 0-1)

2018-03-03 12:00
Sporthal De Ponte - Tielt

FT Atom Eagles

Fireballs Tielt

2-8 (1-1 ; 0-4 ; 1-3)

2018-03-03 14:00
Sporthal De Ponte - Tielt

Kraainem Tigers

Black Cobra's Gent

29-4 (9-1 ; 10-1 ; 10-2)

2018-03-03 16:00
Sporthal De Ponte - Tielt

Juventus Floorball Club

Waterloo Lions

2-5 (1-1 ; 1-2 ; 0-2)

2018-03-24 10:00
Sporthal Tolhuis - Gent

Les Renards de La Hulpe

FT Atom Eagles

9-1 (2-0 ; 4-0 ; 3-1)

2018-03-24 12:00
Sporthal Tolhuis - Gent

FBC Stimulo Denderleeuw

Kraainem Tigers

2-4 (0-2 ; 1-0 ; 1-2)

2018-03-24 14:00
Sporthal Tolhuis - Gent

Fireballs Tielt

Juventus Floorball Club

7-4 (1-2 ; 3-2 ; 3-0)

2018-03-24 16:00
Sporthal Tolhuis - Gent

Black Cobra's Gent

Waterloo Lions

2-20 (1-8 ; 1-5 ; 0-7)