Adults Division 3 West [M/ 2017-2018]

NameGATotal
1Baudoux Robin (Foxing Furious)111122
2Chiau Stijn (FT Atom Eagles B)7916
3Van Wijnendaele Niels (FT Atom Eagles B)12416
4Albrecht Jiří (Foxing Furious)9514
5Geeroms Simon (TMD Aalst Gold)10414
6Geeroms Lennert (FBC Stimulo Falcons)8412
7Garcia Calero Denovan (Foxing Furious)10111
8Petrov Mikhail (Foxing Furious)369
9De Maere Lars (TMD Aalst Gold)628
10Elskens Dieter (TMD Aalst Gold)538
11Clarys Tom (FBC Stimulo Falcons)347
12Van Goethem Ianoah (TMD Aalst Gold)437
13Vereycken Alex (FBC Stimulo Falcons)527
14Chau Alexandre (Foxing Furious)516
15De Clercq Ian (Fireballs Tielt Black)336
16De Winne Luis (TMD Aalst Gold)246
17Hauben Remco (FBC Stimulo Falcons)426
18Mortier Tybo (Fireballs Tielt Black)516
19Van Belle Diego (FT Atom Eagles B)336
20Vercammen Yannick (Foxing Furious)336
21Brusseel Gil (Fireballs Tielt Black)325
22Feyaerts Valentine (RLH Grand Cru)415
23Schockaert Wout (TMD Aalst Gold)235
24Van Achter Joris (FT Atom Eagles B)325
25Van Bellinghen Kris (FBC Stimulo Falcons)325
26Coppieters Evert (TMD Aalst Gold)224
27Ombelets Jonas (TMD Aalst Gold)314
28Van Lierde Brecht (FBC Stimulo Falcons)134
29Wartel Thomas (TMD Aalst Gold)224
30Zveny Dimitri (RLH Grand Cru)314
31Bouti Jason (Fireballs Tielt Black)213
32De Coster David (FT Atom Eagles B)123
33De Putter Jeffrey (TMD Aalst Gold)303
34Foo Say Wai (Foxing Furious)123
35Muylaert Gert-Jan (FT Atom Eagles B)123
36Nachtergaele Kobe (Fireballs Tielt Black)213
37Stevens Jordy (TMD Aalst Gold)033
38Verdcourt Arne (TMD Aalst Gold)123
39Willaert Lauren (Foxing Furious)213
40Amerlynck Stijn (Fireballs Tielt Black)022
41Annet Sebastien (RLH Grand Cru)112
42Baeyens Jari (FBC Stimulo Falcons)202
43De Milde Kevin (FBC Stimulo Falcons)112
44De Vos Ian (FBC Stimulo Falcons)202
45de Wolf Guillaume (RLH Grand Cru)202
46Helmons Simon (Fireballs Tielt Black)022
47Pays Cyril (RLH Grand Cru)112
48Permel Dries (TMD Aalst Gold)202
49van Bunder Joris (Foxing Furious)112
50Vandenkerckhove Antoine (RLH Grand Cru)022
51Vanluchene Xander (Fireballs Tielt Black)112
52Vernaillen Merlijn (FT Atom Eagles B)112
53Baeyens Kenzo (FT Atom Eagles B)101
54Braem Vince (Foxing Furious)101
55Claerhout Pieter-Jan (Fireballs Tielt Black)101
56De Deyn Vik (FBC Stimulo Falcons)011
57Keymeulen Jelle (FT Atom Eagles B)101
58Lantsoght Marie-Cécile (RLH Grand Cru)011
59Maeder Rossana (RLH Grand Cru)101
60Maeder Donatella (RLH Grand Cru)101
61Marzano Victoria (RLH Grand Cru)011
62Mestdagh Sachin (Fireballs Tielt Black)101
63Neukermans Tim (FT Atom Eagles B)011
64Roos Ludwig (RLH Grand Cru)101
65Sabbe Michiel (Fireballs Tielt Black)101
66Senez Nicolas (RLH Grand Cru)011
67Sinnaeve Joris (Fireballs Tielt Black)011
68Tombal Marie (RLH Grand Cru)011
69Uvin Brecht (TMD Aalst Gold)101
70Uvin Seppe (TMD Aalst Gold)011
71Van de Velde Mathias (FBC Stimulo Falcons)101
72Van Espen Joram (FT Atom Eagles B)101
73van Rossem Xavier (RLH Grand Cru)011
74Verbeke Tom (Fireballs Tielt Black)011
75Verdcourt Tim (TMD Aalst Gold)101
76Versavel Daan (TMD Aalst Gold)011