Adults Division 3 East [M / 2016-2017]

NameGATotal
1Chiau Stijn (FT Atom Eagles B)20727
2Bauweraerts Lauren (Floorballteam Strijtem B)10919
3Albrecht Jiří (The Foxing Furious)17118
4Van Wijnendaele Niels (FT Atom Eagles B)13518
5Baudoux Robin (The Foxing Furious)9817
6Braem Vince (The Foxing Furious)12517
7De Koster Tom (Floorballteam Strijtem B)51015
8Garcia Calero Denovan (The Foxing Furious)8715
9Elskens Dieter (TMD Aalst Gold)21012
10Severs Jurgen (Floorballteam Strijtem B)7512
11Appelmans Lucas (Floorballteam Strijtem B)9211
12Van Nerom Gert (Floorballteam Strijtem B)8311
13Vernaillen Merlijn (FT Atom Eagles B)6410
14Hemmeryckx Vince (Floorballteam Strijtem B)639
15Jacques Lucas (FT Atom Eagles B)639
16Sabbe Michiel (Fireballs Tielt Black)459
17Bogaert Kjell (Floorballteam Strijtem B)538
18Evenepoel Rembert (Floorballteam Strijtem B)347
19Chiau Stefaan (TMD Aalst Gold)426
20Claerhout Pieter-Jan (Fireballs Tielt Black)426
21Coppieters Evert (TMD Aalst Gold)246
22Foo Say Wai (The Foxing Furious)426
23Geeroms Simon (TMD Aalst Gold)426
24Vanderschueren Erwin (FT Atom Eagles B)246
25Vanluchene Xander (Fireballs Tielt Black)246
26Vrijens Niels (Floorballteam Strijtem B)516
27Willaert Lauren (The Foxing Furious)156
28Brusseel Gil (Fireballs Tielt Black)325
29De Winne Jorg (TMD Aalst Gold)505
30Mestdagh Sachin (Fireballs Tielt Black)415
31Ombelets Jonas (TMD Aalst Gold)145
32Petrov Mikhail (The Foxing Furious)325
33Van Espen Joram (FT Atom Eagles B)415
34Vanthournout Elias (Fireballs Tielt Black)325
35Wartel Thomas (TMD Aalst Gold)325
36Gochet Niels (Floorballteam Strijtem B)224
37Martens Benoit (Black Dragons Mons)314
38Muylaert Gert-Jan (FT Atom Eagles B)044
39Stevens Jordy (TMD Aalst Gold)404
40Van Belle Diego (FT Atom Eagles B)134
41Verdcourt Arne (TMD Aalst Gold)314
42Bouti Jason (Fireballs Tielt Black)303
43Claude Aristide (Black Dragons Mons)213
44De Coster David (FT Atom Eagles B)033
45Nachtergaele Kobe (Fireballs Tielt Black)213
46Olenitjev Pavel (TMD Aalst Gold)213
47Wauterecht Mathias (Floorballteam Strijtem B)213
48Caufriez Sylvain (Black Dragons Mons)202
49Couvreur Nicolas (Black Dragons Mons)022
50De Putter Jeffrey (TMD Aalst Gold)202
51De Winne Luis (TMD Aalst Gold)112
52Goeman Davy (TMD Aalst Gold)112
53Raes Fil (FT Atom Eagles B)022
54Schockaert Wout (TMD Aalst Gold)202
55Souffriau Pieter (FT Atom Eagles B)022
56Van Achter Joris (FT Atom Eagles B)112
57van Bunder Joris (The Foxing Furious)202
58Vanrechem Louis (Black Dragons Mons)202
59Amerlynck Stijn (Fireballs Tielt Black)101
60Cannoot Bart (FT Atom Eagles B)011
61De Bolle Rutger (TMD Aalst Gold)101
62De Coninck Chloë (Floorballteam Strijtem B)101
63Dubois Samuel (Black Dragons Mons)101
64Helenus Yanis (Black Dragons Mons)101
65Hemmerijckx David (Floorballteam Strijtem B)101
66Konrad Jolan (The Foxing Furious)011
67Mortier Tybo (Fireballs Tielt Black)101
68Neukermans Tim (FT Atom Eagles B)101
69Pakuszewski Loïc (Black Dragons Mons)101
70Siraut Nicolas (Black Dragons Mons)011
71Sneessens Joachim (Black Dragons Mons)011
72Turunen Teemu (Fireballs Tielt Black)101
73Van Boxstael Michaël (Floorballteam Strijtem B)101
74Vandendaele Jonas (Fireballs Tielt Black)101
75Vanpuyvelde Daan (The Foxing Furious)101