Adults Division 1 [M / 2016-2017]

Date/time/HallHome TeamAway TeamScore

2016-09-25 10:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Floorballteam Strijtem A

TMD Aalst

4-7 (0-1 ; 3-1 ; 1-5)

2016-09-25 12:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

FBC Stimulo Spartans

FC Kraainem Tigers

5-7 (2-3 ; 1-2 ; 2-2)

2016-09-25 14:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Juventus Floorball Club

FT Atom Eagles

5-2 (2-0 ; 1-2 ; 2-0)

2016-09-25 16:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Les Renards de La Hulpe

Tornado Brussels Floorball

3-7 (1-2 ; 1-1 ; 1-4)

2016-10-09 10:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Tornado Brussels Floorball

FBC Stimulo Spartans

3-2 (1-2 ; 1-0 ; 1-0)

2016-10-09 12:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

FT Atom Eagles

Floorballteam Strijtem A

1-7 (1-0 ; 0-4 ; 0-3)

2016-10-09 12:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Les Renards de La Hulpe

Juventus Floorball Club

2-7 (0-3 ; 1-3 ; 1-1)

2016-10-16 10:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

TMD Aalst

FT Atom Eagles

6-3 (1-0 ; 2-0 ; 3-3)

2016-10-16 12:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

Black Cobra's Gent

Tornado Brussels Floorball

2-4 (0-1 ; 2-2 ; 0-1)

2016-10-16 14:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

Floorballteam Strijtem A

Les Renards de La Hulpe

6-2 (1-0 ; 3-1 ; 2-1)

2016-10-16 16:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

FBC Stimulo Spartans

Juventus Floorball Club

1-7 (1-2 ; 0-3 ; 0-2)

2016-10-23 10:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

Tornado Brussels Floorball

FC Kraainem Tigers

11-0 (6-0 ; 3-0 ; 2-0)

2016-10-23 12:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

Les Renards de La Hulpe

TMD Aalst

1-5 (1-1 ; 0-2 ; 0-2)

2016-10-23 14:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

Juventus Floorball Club

Black Cobra's Gent

2-4 (2-1 ; 0-1 ; 0-2)

2016-10-23 16:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

FBC Stimulo Spartans

Floorballteam Strijtem A

2-6 (0-2 ; 0-1 ; 2-3)

2016-11-13 10:00
Sporthal Ottoy - Denderleeuw

FT Atom Eagles

Les Renards de La Hulpe

3-3 (2-3 ; 1-0 ; 0-0)

2016-11-13 12:00
Sporthal Ottoy - Denderleeuw

FC Kraainem Tigers

Juventus Floorball Club

2-14 (1-0 ; 0-10 ; 1-4)

2016-11-13 14:00
Sporthal Ottoy - Denderleeuw

TMD Aalst

FBC Stimulo Spartans

6-2 (3-1 ; 1-0 ; 2-1)

2016-11-13 16:00
Sporthal Ottoy - Denderleeuw

Black Cobra's Gent

Floorballteam Strijtem A

0-3 (0-1 ; 0-1 ; 0-1)

2016-11-20 10:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

Juventus Floorball Club

Tornado Brussels Floorball

6-3 (1-1 ; 2-0 ; 3-2)

2016-11-20 12:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

FBC Stimulo Spartans

FT Atom Eagles

5-5 (3-2 ; 0-0 ; 2-3)

2016-11-20 14:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

Floorballteam Strijtem A

FC Kraainem Tigers

5-3 (0-0 ; 2-1 ; 3-2)

2016-11-20 16:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

Black Cobra's Gent

TMD Aalst

3-6 (1-0 ; 0-4 ; 2-2)

2016-11-27 10:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

Les Renards de La Hulpe

FBC Stimulo Spartans

3-5 (2-2 ; 1-2 ; 0-1)

2016-11-27 12:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

Tornado Brussels Floorball

Floorballteam Strijtem A

3-3 (2-1 ; 0-1 ; 1-1)

2016-11-27 14:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

FT Atom Eagles

Black Cobra's Gent

3-6 (1-3 ; 1-1 ; 1-2)

2016-11-27 16:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

FC Kraainem Tigers

TMD Aalst

3-11 (2-4 ; 1-1 ; 0-6)

2016-12-03 14:00
S en R Rozebroeken - Gent

FC Kraainem Tigers

Black Cobra's Gent

4-9 (1-5 ; 1-1 ; 2-3)

2016-12-10 18:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Black Cobra's Gent

Les Renards de La Hulpe

4-4 (2-3 ; 0-0 ; 2-1)

2016-12-11 11:00
Sporthal IKSO - Denderleeuw

Floorballteam Strijtem A

Juventus Floorball Club

1-2 (0-1 ; 0-1 ; 1-0)

2016-12-11 13:00
Sporthal IKSO - Denderleeuw

FC Kraainem Tigers

FT Atom Eagles

1-4 (0-1 ; 0-1 ; 1-2)

2016-12-11 15:00
Sporthal IKSO - Denderleeuw

TMD Aalst

Tornado Brussels Floorball

5-2 (1-2 ; 2-0 ; 2-0)

2016-12-18 10:00
Salle Omnisports de Neerstalle - Brussels

FBC Stimulo Spartans

Black Cobra's Gent

4-4 (2-0 ; 2-2 ; 0-2)

2016-12-18 14:00
Salle Omnisports de Neerstalle - Brussels

Les Renards de La Hulpe

FC Kraainem Tigers

5-10 (2-4 ; 1-3 ; 2-3)

2016-12-18 16:00
Salle Omnisports de Neerstalle - Brussels

Tornado Brussels Floorball

FT Atom Eagles

1-1 (0-1 ; 1-0 ; 0-0)

2017-01-29 10:00
Salle Omnisports de Neerstalle - Brussels

Tornado Brussels Floorball

Les Renards de La Hulpe

5-2 (2-0 ; 1-0 ; 2-2)

2017-01-29 12:00
Salle Omnisports de Neerstalle - Brussels

FT Atom Eagles

Juventus Floorball Club

2-3 (1-1 ; 1-1 ; 0-1)

2017-01-29 14:00
Salle Omnisports de Neerstalle - Brussels

FC Kraainem Tigers

FBC Stimulo Spartans

5-10 (0-2 ; 2-5 ; 3-3)

2017-01-29 16:00
Salle Omnisports de Neerstalle - Brussels

TMD Aalst

Floorballteam Strijtem A

3-3 (2-0 ; 1-2 ; 0-1)

2017-02-11 12:00
Sporthal Ten Rozen - Aalst

Juventus Floorball Club

TMD Aalst

5-3 (3-1 ; 2-0 ; 0-2)

2017-02-12 10:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

Juventus Floorball Club

Les Renards de La Hulpe

7-3 (2-1 ; 3-0 ; 2-2)

2017-02-12 12:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

FBC Stimulo Spartans

Tornado Brussels Floorball

6-4 (4-1 ; 0-2 ; 2-1)

2017-02-12 14:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

Floorballteam Strijtem A

FT Atom Eagles

2-4 (0-2 ; 1-0 ; 1-2)

2017-02-12 16:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

Black Cobra's Gent

FC Kraainem Tigers

7-6 (3-3 ; 2-2 ; 2-1)

2017-02-19 10:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

Juventus Floorball Club

FBC Stimulo Spartans

7-2 (2-0 ; 0-1 ; 5-1)

2017-02-19 12:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

Les Renards de La Hulpe

Floorballteam Strijtem A

2-4 (1-0 ; 0-3 ; 1-1)

2017-02-19 14:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

Tornado Brussels Floorball

Black Cobra's Gent

8-3 (3-0 ; 2-2 ; 3-1)

2017-02-19 16:00
Sporthal Denderhoutem - Denderhoutem

FT Atom Eagles

TMD Aalst

3-11 (1-4 ; 1-2 ; 1-5)

2017-03-05 10:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

Floorballteam Strijtem A

FBC Stimulo Spartans

5-4 (2-1 ; 2-2 ; 1-1)

2017-03-05 12:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

Black Cobra's Gent

Juventus Floorball Club

4-11 (2-3 ; 0-2 ; 2-6)

2017-03-05 14:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

TMD Aalst

Les Renards de La Hulpe

10-2 (1-1 ; 6-0 ; 3-1)

2017-03-05 16:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

FC Kraainem Tigers

Tornado Brussels Floorball

4-8 (2-2 ; 1-2 ; 1-4)

2017-03-12 10:00
Sporthal Ottoy - Denderleeuw

Floorballteam Strijtem A

Black Cobra's Gent

7-1 (4-0 ; 3-0 ; 0-1)

2017-03-12 12:00
Sporthal Ottoy - Denderleeuw

FBC Stimulo Spartans

TMD Aalst

3-5 (2-1 ; 1-2 ; 0-2)

2017-03-12 14:00
Sporthal Ottoy - Denderleeuw

Juventus Floorball Club

FC Kraainem Tigers

20-3 (5-0 ; 8-0 ; 7-3)

2017-03-12 16:00
Sporthal Ottoy - Denderleeuw

Les Renards de La Hulpe

FT Atom Eagles

7-4 (0-2 ; 5-1 ; 2-1)

2017-03-19 10:00
Sporthal Hekers - Zwijnaarde

TMD Aalst

Black Cobra's Gent

7-3 (2-1 ; 2-1 ; 3-1)

2017-03-19 12:00
Sporthal Hekers - Zwijnaarde

FC Kraainem Tigers

Floorballteam Strijtem A

3-6 (1-3 ; 1-1 ; 1-2)

2017-03-19 14:00
Sporthal Hekers - Zwijnaarde

FT Atom Eagles

FBC Stimulo Spartans

1-4 (0-2 ; 1-0 ; 0-2)

2017-03-19 16:00
Sporthal Hekers - Zwijnaarde

Tornado Brussels Floorball

Juventus Floorball Club

1-2 (1-1 ; 0-0 ; 0-1)

2017-03-26 10:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

TMD Aalst

FC Kraainem Tigers

12-4 (3-1 ; 3-1 ; 6-2)

2017-03-26 12:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

Black Cobra's Gent

FT Atom Eagles

6-6 (3-2 ; 2-3 ; 1-1)

2017-03-26 14:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

Floorballteam Strijtem A

Tornado Brussels Floorball

2-3 (0-1 ; 0-1 ; 2-1)

2017-03-26 16:00
Belleheide Sportcenter - Roosdaal

FBC Stimulo Spartans

Les Renards de La Hulpe

3-3 (1-0 ; 1-1 ; 1-2)

2017-04-02 10:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

FT Atom Eagles

FC Kraainem Tigers

6-1 (3-0 ; 1-1 ; 2-0)

2017-04-02 12:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

Tornado Brussels Floorball

TMD Aalst

3-9 (2-4 ; 0-3 ; 1-2)

2017-04-02 14:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

Les Renards de La Hulpe

Black Cobra's Gent

3-7 (0-0 ; 2-2 ; 1-5)

2017-04-02 16:00
Sporthal Bellekouter - Affligem

Juventus Floorball Club

Floorballteam Strijtem A

4-1 (0-0 ; 2-0 ; 2-1)

2017-04-30 10:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

FT Atom Eagles

Tornado Brussels Floorball

1-9 (0-4 ; 0-1 ; 1-4)

2017-04-30 12:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

FC Kraainem Tigers

Les Renards de La Hulpe

1-10 (0-2 ; 0-6 ; 1-2)

2017-04-30 14:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

TMD Aalst

Juventus Floorball Club

7-6 (1-1 ; 4-3 ; 2-2)

2017-04-30 16:00
Centre sportif Solvay - La Hulpe

Black Cobra's Gent

FBC Stimulo Spartans

5-12 (0-0 ; 2-8 ; 3-4)